Příbram Food Festival

Je to tady. V Příbrami se 17. září 2017 uskuteční historicky první Food Festival. VDN promo Vás zve na jedinečnou gastronomickou akci v srdci města, která nemá v Příbrami obdoby. Uskuteční se na Dvořákově nábřeží, známé také jako Horní Obora.

Těšit se můžete na degustační menu příbramských a okolních restaurací, kde ochutáte jídla ze všech koutů světa. Zavítáme chutěmi do Indie, Itálie, Ameriky, a zůstaneme samozřejmě i v Čechách.

Připraveno není jen spousta jídla, ale také doprovodný program na pódiu, kde budou probíhat kuchařské show s nejznámnějšími šéfkuchaři z České republiky, soutěže pro děti, slosování vstupenek o hodhotné ceny od našich partnerů. Připraveny budou i deky pro piknik v trávě, relaxační zóny, měření tělesných hodnot a mnoho dalšího.

A co je nejdůležitější. Každý návštěvník s platnou vstupenkou může hlasovat o nejlepší restauraci na Příbram Food Festivalu. Ta bude na závěr dne vyhlášena na pódiu, kde si přeberou cennou trofej, na kterou určitě následně v kamenné restauraci narazíte.

Veškeré informace budeme přidávat do Facebookové události. Postupně odtajníme restaurace a jejich degustační menu, a další stánky. Chybět nebude čokoláda, zmrzlina, víno ani pivo. Tvrdé alkoholické nápoje se na festivalu prodávat nebudou. Jde o to, užít si příjemný den plný vynikajícího jídla a pití, se zábavou pro děti i dospělé.

Vstup na akci je 30 Kč/osobu, děti do 15ti let zdarma.


Víte že ....

Sele při porodu váží průměrně 1,3 kg. Za šest měsíců téměř zestonásobí svoji počáteční váhu. Prase je schopno růst až rychlostí 1,5 kg za den? Průměrná porážková hmotnost prasete se pohybuje mírně nad hmotnosti 110 kg. Z toho čistá hmotnost libového masa po odečtu kostí a tuku tvoří necelých 50 kg.

Created 2014 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - recepty