Příbram Food Festival

Je to tady. V Příbrami se 17. září 2017 uskuteční historicky první Food Festival. VDN promo Vás zve na jedinečnou gastronomickou akci v srdci města, která nemá v Příbrami obdoby. Uskuteční se na Dvořákově nábřeží, známé také jako Horní Obora.

Těšit se můžete na degustační menu příbramských a okolních restaurací, kde ochutáte jídla ze všech koutů světa. Zavítáme chutěmi do Indie, Itálie, Ameriky, a zůstaneme samozřejmě i v Čechách.

Připraveno není jen spousta jídla, ale také doprovodný program na pódiu, kde budou probíhat kuchařské show s nejznámnějšími šéfkuchaři z České republiky, soutěže pro děti, slosování vstupenek o hodhotné ceny od našich partnerů. Připraveny budou i deky pro piknik v trávě, relaxační zóny, měření tělesných hodnot a mnoho dalšího.

A co je nejdůležitější. Každý návštěvník s platnou vstupenkou může hlasovat o nejlepší restauraci na Příbram Food Festivalu. Ta bude na závěr dne vyhlášena na pódiu, kde si přeberou cennou trofej, na kterou určitě následně v kamenné restauraci narazíte.

Veškeré informace budeme přidávat do Facebookové události. Postupně odtajníme restaurace a jejich degustační menu, a další stánky. Chybět nebude čokoláda, zmrzlina, víno ani pivo. Tvrdé alkoholické nápoje se na festivalu prodávat nebudou. Jde o to, užít si příjemný den plný vynikajícího jídla a pití, se zábavou pro děti i dospělé.

Vstup na akci je 30 Kč/osobu, děti do 15ti let zdarma.


Víte že ....

Pro růst každého kilogramu masapotřebuje prase průměrně 2,8 kg krmných směsí. V ekologických chovech doshuje tato hodnota až 5,5kg. Březost prasnice trvá 3 měsíce, 3 týdny a 3 dny? Vepřové maso v některých partiích obsahuje jen 1,2% tuku, což je obdobné jako u masa drůbežího.

Created 2014 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - recepty