Vepřové hody aneb Pohádkové posvícení

Už víte kam na výlet, aby se bavila celá rodina? Hrad a zámek Staré Hrady zve malé i velké na Pohádkové posvícení a vepřové hody! Velké rytířské turnaje, domácí posvícení podle starých lidových tradic, pasování ochránců starohradských pohádek, zábava, soutěže, hry a písničky pro děti i dospělé - to vše a mnohem víc Vás čeká 15. října na Starých Hradech u Jičína.

Tradiční lidová veselice, domácí zabíjačka, guláš, jitrničky, jelítka, slivovice, posvícenské koláče a bohatý jarmark – to vše a ještě mnohem více bude pro Vás připraveno na hradě a zámku Staré Hrady u Jičína dne 15. října 2016.  

Těšte se na velké rytířské turnaje o největší jelito, soutěže v pojídání jitrnic, písničky, pohádkové soutěže, pasování ochránců starohradských pohádek a pohádková překvapení pro děti i dospělé.  

NOVINKA - starohradský originál!

Do letošní rychlosoutěže v pojídání jitrnic se přihlásil jako vyzývatel i sám MAXIJEDLÍK Jaroslav Němec. Překoná starohradský rekord, který doposud drží Obr Zelijáš?

Spoustu pohádkových překvapení zažijete i při návštěvě třech prohlídkových okruhů, při kterých Vás krásná princezna, veselá čarodějnice nebo opravdový čaroděj či rytíř zavedou do pohádek čaroděje Archibalda I.

Těší se na Vás v sobotu 15. října 2016 od 10:00 - 18:00 hodin.

Kontakt:

Český ráj

Staré Hrady 1
Libáň, 507 23

E-mail: info@starehrady.cz
Web: www.starehrady.cz


Víte že ....

Prase je z fyziologického hlediska člověku nejpodobnějším domácím zvířetem. Prasata jsou jedním z největších konzumentů obilí. Zatímco lidé spotřebují přibližně 2 mil. tun obilovin, hospodářská zvířata více než 3 mil.tun. Prasnice je schopna každý rok vychovat více ne 30 selat a v jednom vrhu jich bývá mezi 10-16 selaty.

Created 2014 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - recepty