Farmářský trh

Tradiční podzimní farmářský trh se uskuteční v pátek 14. října od 9 do 18 hodin na Masarykově náměstí v Hranicích. Na trhu budete mít možnost nakoupit kvalitní výrobky od místních zemědělců. K dostání budou například domácí sýry a tvaroh, maso, uzeniny, zabijačkové pochoutky, ryby, včelí produkty, tvarůžkové speciality, koření, víno a medovinu, byliny, sirupy a čaje, a výrobky dalších farmářů a pěstitelů. Z doplňujícího sortimentu budou nabídnuty výrobky z keramiky, dřeva, skla, kůže, textilu. Dále bytová kosmetika, svíčky, květinové dekorace a další zajímavé věci.

Pro návštěvníky je zajištěno občerstvení ve velkokapacitním stanu s krytým posezením a k dobré pohodě přispěje v době od 11 do 15 hodin vystoupení Hudecká muziky Franty Kopeckého. Na farmářský trh Vás srdečně zve Městský úřad Hranice – odbor Obecní živnostenský úřad. Akce se koná za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje.

Zdroj: http://www.mesto-hranice.cz/cs/aktuality/zveme-na-farmarsky-trh.html


Víte že ....

Březost prasnice trvá 3 měsíce, 3 týdny a 3 dny? V česku ročně vyrobíme 358 tisíc tun vepřového masa a sníme ho 575 tis. tun. To znamená, že pro zabezpečení dostatku je ročně třeba 40% masa dovézt. Prasnice je schopna každý rok vychovat více ne 30 selat a v jednom vrhu jich bývá mezi 10-16 selaty.

Created 2014 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - recepty