Vepřové hody aneb Pohádkové posvícení

Zažijte atmosféru tradiční lidové veselice! Bohatý pohádkový program pro děti i dospělé a k tomu vybrané lahůdky - jitrnice, jelítka, gulášek, posvícenské koláče a bohatý dobový jarmark, to vše 25.10.2014 na Starých Hradech.

Už víte kam na výlet, aby se bavila celá rodina? Hrad a zámek Staré Hrady zve malé i velké na Vepřové hody! Veselé jarmareční historky a písničky, Velká pohádková soutěž čaroděje Archibalda I., pasování ochránců starohradské pohádky, soutěže, hry a písničky s princeznou Laskonkou - to vše a mnohem víc Vás čeká 25. října na Starých Hradech u Jičína. Spoustu pohádkových překapení zažijete i při návštěvě třech prohlídkových okruhů, při kterých Vás krásná princezna, veselá čarodějnice nebo opravdový čaroděj či rytíř zavedou do pohádek čaroděje Archibalda I.

Těšíme se na Vás 25. října 2014 od 10:00 - 17:00.

Více na:http://www.starehrady.cz/zpravodaj-veprove-hody-aneb-pohadkove-posviceni-detail-251


Víte že ....

Prasnice je schopna každý rok vychovat více ne 30 selat a v jednom vrhu jich bývá mezi 10-16 selaty. Březost prasnice trvá 3 měsíce, 3 týdny a 3 dny? Průměrná porážková hmotnost prasete se pohybuje mírně nad hmotnosti 110 kg. Z toho čistá hmotnost libového masa po odečtu kostí a tuku tvoří necelých 50 kg.

Created 2014 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - recepty