Vepřové hody aneb Pohádkové posvícení

Zažijte atmosféru tradiční lidové veselice! Bohatý pohádkový program pro děti i dospělé a k tomu vybrané lahůdky - jitrnice, jelítka, gulášek, posvícenské koláče a bohatý dobový jarmark, to vše 25.10.2014 na Starých Hradech.

Už víte kam na výlet, aby se bavila celá rodina? Hrad a zámek Staré Hrady zve malé i velké na Vepřové hody! Veselé jarmareční historky a písničky, Velká pohádková soutěž čaroděje Archibalda I., pasování ochránců starohradské pohádky, soutěže, hry a písničky s princeznou Laskonkou - to vše a mnohem víc Vás čeká 25. října na Starých Hradech u Jičína. Spoustu pohádkových překapení zažijete i při návštěvě třech prohlídkových okruhů, při kterých Vás krásná princezna, veselá čarodějnice nebo opravdový čaroděj či rytíř zavedou do pohádek čaroděje Archibalda I.

Těšíme se na Vás 25. října 2014 od 10:00 - 17:00.

Více na:http://www.starehrady.cz/zpravodaj-veprove-hody-aneb-pohadkove-posviceni-detail-251


Víte že ....

Organizace spojených národl předpokládá, že se celosvětová spotřeba vepřového masa v průběhu příštích 20 let zvýší o 70%. Na světě je poraženo 1,3 miliardy prasat a ročně je vyprodukováno (a také spotřebováno) více než 100 milionů tun vepřového masa. Prase je z fyziologického hlediska člověku nejpodobnějším domácím zvířetem.

Created 2014 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - recepty