Vepřové hody aneb Pohádkové posvícení

Zažijte atmosféru tradiční lidové veselice! Bohatý pohádkový program pro děti i dospělé a k tomu vybrané lahůdky - jitrnice, jelítka, gulášek, posvícenské koláče a bohatý dobový jarmark, to vše 25.10.2014 na Starých Hradech.

Už víte kam na výlet, aby se bavila celá rodina? Hrad a zámek Staré Hrady zve malé i velké na Vepřové hody! Veselé jarmareční historky a písničky, Velká pohádková soutěž čaroděje Archibalda I., pasování ochránců starohradské pohádky, soutěže, hry a písničky s princeznou Laskonkou - to vše a mnohem víc Vás čeká 25. října na Starých Hradech u Jičína. Spoustu pohádkových překapení zažijete i při návštěvě třech prohlídkových okruhů, při kterých Vás krásná princezna, veselá čarodějnice nebo opravdový čaroděj či rytíř zavedou do pohádek čaroděje Archibalda I.

Těšíme se na Vás 25. října 2014 od 10:00 - 17:00.

Více na:http://www.starehrady.cz/zpravodaj-veprove-hody-aneb-pohadkove-posviceni-detail-251


Víte že ....

Pro růst každého kilogramu masapotřebuje prase průměrně 2,8 kg krmných směsí. V ekologických chovech doshuje tato hodnota až 5,5kg. Každý Čech, včetně kojenců, sní ročně 41 kilogramů vepřového masa a z toho plnou polovinu ve formě masných výrobků - nejčastěji uzenin. Výrobní cyklus od inseminace prasnice až po prodej z toho narozeného zvířete trvá 9 měsíců?

Created 2014 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - recepty